جمع آوری کمک های نقدی و غیرنقدی برای مردم گرفتار در برف در کوهرنگ و منطقه بازفت

آقای تقی مبینی رئیس کانون وکلای دادگستری چهارمحال و بختیاری در گفتگو با خبرنگار روابط عمومی کانون اظهار داشت :
امسال در حالی به استقبال عید سعید مبعث حضرت رسول اکرم ( ص ) و تکریم و بزرگداشت هفته وکیل می رویم که هنوز با آثار و تبعات ناشی از لطمات جانی و خسارات مالی ناشی از زلزله دلخراش خوی مواجه هستیم .

همچنین هم استانیهای عزیز و گرامی ما در کوهرنگ و منطقه بازفت و روستاهای تابعه با مشکلات ناشی از بارش سنگین برف در روزهای گذشته درگیر هستند . برفی که ارتفاع ان در مناطق مسکونی تا دو متر و در جاده ها و راههای ارتباطی تا ۵ متر گزارش شده است .

هیئت مدیره کانون وکلای دادگستری استان چهارمحال و بختیاری ضمن ابراز نگرانی شدید نسبت به وضعیت مردم گرفتار در برف ، تلاشهای صورت گرفته از سوی نهادها و دستگاههای امدادرسان را کافی نمی داند و از مسئولین مربوطه تقاضای توجه و برنامه ریزی و مدیریت بروزتر و کارآمدتر در این خصوص را دارد .

در همینجا از کلیه همکاران عضو کانون درخواست داریم تا کمکهای نقدی و غیر نقدی خود را تحویل کانون داده تا در اسرع وقت با هماهنگی مسئولین مربوطه در اختیار مردم عزیز کوهرنگ و منطقه بازفت قرار داده شود .

هیئت مدیره کانون مبلغ ۵۰۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال از منابع مالی کانون را به این مهم تخصیص داد و شماره کارت ۶۰۳۷۶۹۷۶۶۳۲۶۴۱۷۱ بانک صادرات بنام خانم ربیعی مسئول حسابداری کانون در اختیار همکاران است تا کمکهای نقدی خود را به آن واریز نمایند .

۱۴۰۱-۱۱-۲۸ کد خبر: 1609 بازدید: 155