گزارش جلسه مورخ ۹۹/۳/۸ کانون وکلای دادگستری استان با حضور رییس کل محترم دادگستری شهرکرد

به گزارش روابط عمومی کانون وکلای دادگستری استان ، روز پنجشنبه مورخ ۱۳۹۸/۳/۸ آقای احمدرضا بهرامی رئیس کل دادگستری استان در حالیکه اقای اسدی ارشد حفاظت اطلاعات دادگستری استان وی را همراهی می کرد در کانون استان حضور یافت .
علت حضور دعوت هیئت مدیره کانون از ایشان بود تا در مراسمی که برای اهداء و تحویل پروانه های کاراموزی کاراموزان پذیرفته شده در ازمون وکالت سال ۱۳۹۸ برگزار شد حضور یابد .

در این مراسم بعد از قرائت ایاتی از کلام الله مجید توسط وکیل پایه یک دادگستری اقای علیجان زاده ، اقای مبینی ضمن سخنان کوتاهی به حاضرین در جلسه خیرمقدم گفت و ضمن تبریک به کاراموزان پذیرفته شده گفت تعامل بین دادگستری و کانون استان در سطح کشور مثال زدنی و نمونه است و از حمایتها و توجهات رئیس کل دادگستری استان و مجموعه همکاران قضایی در سطح استان و کلیه شهرستانها در تکریم شان همکاران وکیل و اعتلای نهاد وکالت قدردانی کرد .

در ادامه جلسه اقای بهرامی رئیس کل دادگستری استان نصایح و سخنان ارزشمندی برای حاضرین و کاراموزان بیان نمود که در بخشهای بعدی خبر به سمع و اطلاع همکاران خواهد رسید .
سپس در ادامه جلسه پروانه کاراموزان پذیرفته شده به انان اهداء شد .


لازم به ذکر است اقای دکتر کیانی نایب رئیس اتحادیه سراسری کانونهای وکلای دادگستری ایران میهمان ویژه مراسم بود . اقای مبینی در بخشی از سخنان خود از اقای کیانی تقدیر وتشکر کرد و گفت با توجه به نقش ارزنده آقای کیانی در تحولات مربوط به نهاد وکالت در سطح کشور و جایگاه و مسئولیتی که وی در سطح ملی داشته و دارد همیشه به مسائل کانون استان هم توجه ویژه داشته است .

۱۳۹۹-۰۳-۱۲ کد خبر: 1225 بازدید: 152